Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Mizah Sanatı Derneği Gugulumdakiler Tiyatrosu "Çalıntı Eserler Galerisi"

    • Tiyatro

    Mizah Sanatı Derneği Gugulumdakiler Tiyatrosu "Çalıntı Eserler Galerisi"

    Dünyanın çeşitli sanat merkezlerinde çalınan heykel ve tablolar yeri belli olmayan “Çalıntı Eserler Galerisi” adı altında bir depoda muhafaza altında tutulmaktadır. Bu galeride belirlenmiş günlerde ise, yasa dışı müzayede yapılmaktadır. Dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen sanat düşkünü zenginler, bu sanat eserlerini satın alarak yasa dışı yollardan kendi ülkelerine getirmektedir. Öte yandan; aynı galeride uzun yılardır görevli olan ve neredeyse hiç insan yüzü görmemiş bir güvenlik görevlisi çalışmaktadır. Heykel ve tabloların kendisiyle konuştuğunu sanmaktadır. Diyaloglar arasında kaosların yaşandığı oyun, komik olaylarla devam etsede insana dair bitmeyen rekabet ve çatışmalar, kimliklerinde canlandırılan çalıntı eserler arasında kontrolden çıkar ve kaçınılmaz sonu beraberinde getirir.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü