Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Mücerret – Cumhuriyet ve İstiklal

    60 dakika
    • Dram

    Mücerret – Cumhuriyet ve İstiklal

    Yaş Sınırı: +13

    Cumhuriyetin ilanı ve İstiklal Marşı, zalime, işgalciye ve sömürgeciye boyun eğmeyen bir direnişin destanıdır. Dönemin koşullarında bir yanda düşman işgaline karşı mücadele edilip Cumhuriyet ilan edilirken, diğer yandan da tüm milleti kapsayacak bir milli marş için çalışmalar başlatılmış ve 100 yılı aşan bir destan ortaya çıkmıştır. Oyunumuz, büyük zorluklarla kazanılmış bağımsızlık mücadelesini, Cumhuriyetimizin abidevi ifadesi olan milli marşımızın ülke sathında bütün milleti milli benlik ve kimlik haline dönüştürmesinin ilk tohumlarını bir Şaman’ın gözünden anlatmaktadır.

    Yazan - Yöneten : Berat Beyoğlu

    Oyuncular : Elif Asmen Aslangörür, Yusuf Mahmut Çitil, Batuhan Yiğit Atagül

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü