Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Müştemilatta Şenlik Var - Eğlenceli Cuma

    • Komedi

    Müştemilatta Şenlik Var

    Süre: 90 Dk.

    Yaş : 7+

    Evlenmemiş genç kadın aniden evine misafirliğe gelen dedikoducu arkadaşı Nil, patavatsız ve hiçbir şeyi doğru düzgün anlamayan kocası Sezai'nin hikayesi. Muslukçu sanılan muhasebeci, kızı evlenmedi diye karalar bağlayan Şahap Bey ve tabii asıl evlenme meraklısı olan hizmetçi bir araya gelince görün siz komediyi. Bu keyifli aile komedisini tekrar tekrar izlemek isteyeceksiniz.
    İyi seyirler şimdiden.

    Yazan : Kaan Erkam

    Yöneten : Ali Yaylı

    Oynayanlar : Ece Sarp, Deniz Ceylan, Beste Hoşses, Okan Kemancı, Niyazi Gezer

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü