Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Mutluluğu Arayan Ayıcık.

    • Çocuk Oyunu

    Mutluluğu Arayan Ayıcık

    Yaş Sınırı: +3

    Ayıcık artık eskimiştir, sahibi olan çocuk onunla oynamayacak kadar da büyümüştür. Odadan hiç çıkarılmamıştır. Çocuk onunla oynamak yerine cep telefonuyla vakit geçirmektedir. Babası her ne kadar oyuncaklar ile oynamasını teşvik etse de çocuk artık büyüdüğünü cep telefonu ile daha mutlu olduğunu söyler.Ayıcık ilk kez mutluluk kelimesini duyar. Tam bu esnada odaya çikolata aramaya gelen iki sinek ayıcığın gerçekler ile yüzleşmesine neden olur ve ilk kez sorar ayıcık: Mutluluk nedir? Cep telefonu nedir? Bu soruların cevabını aramak için üst katta eskimiş ve unutulmuş bir oyuncak olan Bilge Ayıcığa gidicektir. Ve yolculuk, arayış öyküsü başlar. Ayıcık üst kata çıktıkça karşılaştığı her canlıdan mutluluğu sorar. Her canlının da kendisine göre bir mutluluk tanımı vardır. Ayıcık mutluluğun ne olduğunu bulabilecek midir? Çatı katına varabilecek midir?
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü