Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Nasreddin Hoca Renkler Ülkesinde

    Etlik, Ayvalı Mah, Afra Sk. No: 1/A, 06010 Ankara 28 Ocak 2023 Cumartesi
    45 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Nasreddin Hoca Renkler Ülkesinde

    Yaş Sınırı: 3+

    Renkler Ülkesi'nde her şey yolunda gözükmektedir. Ancak ülke halkının bilmediği bir gerçek vardır; renkler ülkesinde her şeyin kaynağı olan sarı renk azalmıştır. Eğer sarı rengin kaynağına ulaşılmazsa ülkede bir daha güneş doğmayacaktır. Ülkenin kralı kendilerine yardımcı olmaları için sarayın bilgesi Nasreddin Hoca'ya danışır. NAsreddin Hoca bu zorlu görevi kabul eder ve yanında iki yardımcısı ile yola koyulur. Bu macera oldukça zorludur. Bunun yanına bir de yardımcıların sürekli tartışmaları işini daha da zorlaştrır. Bakalım Nasreddin Hoca aklı ve temiz kalbi ile bu zorlukların üstesinden gelebilecek midir? İzleyip görelim...

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Antares Sanat Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Nasreddin Hoca Renkler Ülkesinde Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraNasreddin Hoca Renkler Ülkesinde Ankara Biletleri

    AdresAntares Sanat Merkezi
    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü