Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Nasrettin Hoca ile Eşeği Sürmeli.

    • Çocuk Oyunu

    Nasrettin Hoca ile Eşeği Sürmeli

    Nasreddin Hoca eşeği Sürmeli’nin tembelliğinden bıkmıştır. Onu çok sevmesine karşın bir anlık kızgınlıkla eşeğini pazara götürüp satmaya karar verir. Sürmeli eşekse N. Hoca’dan ayrılmaya hiç niyetli değildir. Pazara geldiklerinde eşeğin huysuz davranışları nedeniyle müşterilerin hiç biri Sürmeli eşeği almak istemez. N. Hoca ne yapacağını kara kara düşünürken Fırıldak Ömer Sürmeli’yi almaya talip olur. N. Hoca yok pahasına eşeğini satar.
    N. Hoca yorgun bir kenarda soluklanırken, Fırıldak Ömer aldığı eşeği satmak için Pazar meydanında bağırmaya başlar. Eşek hakkında öyle sözler uydurur ki bir anda çevresini müşteriler sarar. N. Hoca üç paraya verdiği eşeğinin bu kadar becerili olduğunu duyunca, o da alıcıların arasına katılır. Artırmada satılan eşeğini aldığı paranın birkaç katına geri alır. Fırıldak Ömer’den aldığı parayı geri verir eşeğini alır. Ömer paraya itiraz eder, aldığı fiyattan fazlasına satmıştır ve paranın kalanını istemektedir. N. Hoca paranın kalanını deve dikeni ekip, dikenlere takılacak olan koyunların yünlerini toplayıp sattıktan sonra getireceğini söyler. Çevredekiler bu fikre gülerken N. Hoca eşeğini alıp çıkar. Fırıldak Ömer aldatıldığını düşünerek N. Hoca’dan eşeği parasız geri almaya karar verir.


    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
     
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
     
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
     
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü