Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Nazımname - Bir Gidiş Hikayesi - Sömestr Kampanyası

    90 dakika
    • Komedi
    • Tiyatro
    • Müzikli Danslı Oyun

    Nazımname - Bir Gidiş Hikayesi

    Nazım Hikmet’in doğumundan, memleketini terk etmek zorunda kalarak gidişine kadar olan yaşam öyküsünü oynamak üzere yola çıkan bir grup tiyatro oyuncusunun ‘kara-komik’ maceraları, “Nazımname - Bir Gidiş Hikayesi” ne dönüşüyor; İzmir’in en köklü müzik gruplarından Başıbozuk’un canlı performansıyla sizlere unutulmaz bir akşam sunmaya hazırlanıyor! 
    ‘Yıkılmış evlere, sönmüş fenerlere, derdimizin duvarlarına adını yazdığımız’ Nazım Hikmet’in hayatında, kayınların arasında bir pencere aralıyor efkarla değil, “Garip” dostlarıyla, gelin gibi süslenen bir kukla diye benzettiği annesi ve çocukluğuyla, davalarıyla, sevdalarıyla, kavgalarıyla, şiirleriyle 28 Ocak 2022 Cuma günü Bostanlı Açıkhava Tiyatrosu’nda selam gönderiyoruz..

    NAZIMNAME; BİR GİDİŞ HİKAYESİ

    Yazan ve Yöneten : Kerem Yalçın

    Orijinal Müzik : Cüneyt Aykulteli

    Müzik / Canlı Performans : Başıbozuk

    Işık / Efekt Tasarım : Hakan Mert Önder - Tuğrul Sütlü

    Teknik : Mert Alperen Akkuş

    Gibi Yapanlar:

    Mert Bulut
    Kerem Yalçın
    Gizem Alukan
    Ahmet Mert Anzaflıoğlu
    Beyza Kaynar
    Merve Aslan Özdemir
    Çağla Engin
    Semih Taşar
    Hazal Zengin
    Erhan Özbek
    Hilal Vitaş

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü