Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Nefes - Çığa Sanat

    Ankara - Küçük Tiyatro 10 Haziran 2022 Cuma
    50 dakika
    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    Nefes - Çığa Sanat ( Başkent Kültür Yolu Festivali )

    Nefes Tiyatro oyunu Eline,beline ,diline sahip ol diyen Hacı Bektaşi Veli.

    Biz gelmedik kavga için bizim işimşz sevgi için dostun evi gönüllerdir gönüller yapmaya geldik diyen Yunus Emre nin öğretileriyle bu güne söz söylüyor.

    Yazan: Nazlı ÇIĞA

    Yönetmen: Nazlı Çığa

    Kostüm Tasarım: Leyla KAP  Afiş Tasarım Harun Türkmenoğlu

    Anadolu: Nazlı ÇIĞA

    Anadolu Türkü Sesi: Sinan KUTLUCAN

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Küçük Tiyatro

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü