Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Nerdeyim

    90 dakika
    • Trajikomedi

    Nerdeyim

    Yaş Sınırı: 15+

    Süre : 90 Dk.

    "Nerdeyim ki? Hepimiz nerdeyiz ki? Nerelerini?.."
    Kapısı, penceresi olmayan bembeyaz bir odanın içerisinde hafızasını kabetmiş biri uyanır. Etrafında dış dünya ile bağlantı için sadece bir telefon vardır ve nerede olduğunu anlamaya çalşarak oradan çıkmak için birçok komik yol dener. Korkak ve ürkek arkadaşımız "Nerdeyim?"sorusuyla sürüklendiği bu yolda kendini, gerçekliği aramaya başlar ve odanın sahibi olur.

    Yazan: Mehmet Akif Güzel
    Yöneten: Mehmet Akif Güzel
    Canlandıran: Mehmet Akif Güzel
    Kurgulayan: Mehmet Akif Güzel
    Ses efekt: Mehmet Akif Güzel
    Dekor: Mehmet Akif Güzel
    Kostüm: Mehmet Akif Güzel
    Yapımcı: Mehmet Akif Güzel
    Afiş tasarım: Mehmet Akif Güzel
    Organizasyon: Mehmet Akif Güzel
    Reji amiri: Sıla ÇİÇEK
    Mixer Amiri: Ahmet Efe Ataş
    Support path: Nehir Topal
    Support path: Elfin Gizem Sarıkoç
    Dekor Sorumlusu: A. Yasin Tatlıcan
    Teknik Destek: Özge Yüksel
    Karşılama: Elif Şahna, İkbal Karabulut

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü