Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Neşeli Palyaço.

    • Çocuk Oyunu

    Neşeli Palyaço

    Evde yalnız kalmış iki palyaço her şeyden habersiz oyun oynamak isterler, minik seyircileri görene kadar kendi pandomim oyunları ile zaman zaman hayal güçlerinin sınırını zorlarlar. Seyircileri görür görmez onları da oyuna dahil ederler ve onlarla beraber oyunlar oynayıp, danslar ederler. Bir süre sonra acıkmış olan küçük palyaço olayın gidişatını değiştirir, her çocuğun kendi hayal gücü ile sağlıklı beslenmeyi öğrenirler. Heyecanı sabit kalmayan neşeli palyaçolar bazen bir tren istasyonunda bazen en güzel çiçek bahçelerinde seyircilerin eşliğinde ufak gezilere çıkarlar. Anneleri gelmeden bitirmeleri gereken ödevler sebebiyle kısa bir süreliğine giderler. 

    Arkadaşlığı, sağlıklı beslenmeyi hem pandomim sanatı hem de tiyatro ile sergileyen neşeli palyaçolar tiyatro oyunumuza herkesi bekleriz, biraz hızlı olmamız lazım tren kalkıyor. 

    Yazan: Süleyman Ceylan 

    Dans: Ayşe Nur Şahan 

    Işık-Ses: Görkem Ersayar 

    Oyuncular 

    Yasir Tantaş 

    İshak Aydın

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü