Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Never Give Up

    90 dakika
    • Tiyatro

    Never Give Up

    Yaş Sınırı : +18

    Süre : 90 Dk.

    Henry Charles Bukowski’nin beş eserini, Freddie Mercury’i ve Beat Generation Jack Kerouac’ı dünyada ilk kez tiyatro oyununa uyarlayan ve bu ünvanla dünya tiyatro sanat literatürüne geçen Mert Tokatlı'nın ikinci Henry Charles Bukowski uyarlaması  ‘Never Give Up’ın altı sahnelik performans versiyonuyla siz seyircilerimizle buluşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

    Bu altı sahne Mert Tokatlı'nın ikinci Bukowski oyununun tamamı değildir. Oyunun tamamının sadece altı sahnesini içermektedir. Dünyada ilk kez  sahneleyeceğimiz projelerimizle sizlerle buluşmayı istiyor ve hayal ediyoruz yeniliklere hazır olun!

    ‘Bu simülasyonda size umut olmaya geldik.’

    Performans versiyonda Henry Charles Bukowski ile Jane Cooney Bakerin çılgın ele avuca sığmaz aşkına tanık olacaksınız.

    Tiyatro 46 Genel Sanat Yönetmeni: Mert Tokatlı

    Genel ve Tiyatro 46’nın Oyuncusu - Genel Kordinatörü: Şennur Üzgen

    - Gösteri esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması yasaktır.

    - Organizasyon firması etkinlik için uygun görmediği kişileri, etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü