-

Neyzen Sercan Peşan. Hamed Habibpour Konser ve Öykü Dinletisi

Ankara - Farabi Sahnesi 22 Ocak 2022 Cumartesi
  • Konser
  • Öykü Dinletisi

Neyzen Sercan Peşan. Hamed Habibpour Konser ve Öykü Dinletisi

Neyzen Sercan Peşan ve İranlı multi enstrumantalist Hamed Habibpour iki bölümden oluşan dinletilerinin ilk bölümünde santur, tenbur, setar, def, tombak gibi kadim iran sazları ile ney eşliğinde  iran ve anadolu halk ezgilerinin yanısıra batı klasikleri ve özgün bestelerden oluşan bir repertuar sunuyor. İkinci bölümde ise iran sazları ve handpan eşliğinde Salman Rushdie' nin Floransa Büyücüsü kitabından uyarladıkları "Behzad' ın Öyküsü" isimli hikayeyi bizlerle buluşturuyor

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
Ankara - Farabi Sahnesi

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü