Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Nina - Erdal Beşikçioğlu

    • Dram
    • Trajedi

    Nina - Erdal Beşikçioğlu

    Yaş Sınırı: 13+

    Erdal Beşikçioğlu 20 yıl aradan sonra eşiyle aynı sahnede;

    "NiNA" oyunu ile Eskişehir izleyicisiyle buluşuyor...

    Değişen dünyanın vahşi savaşında, ölülerin ortasında Nina, Trigorin ve Treplev... Hesaplaşmaların soğuk esintisinde, hassas hislerin gidiş hikayesi...

    Tiyatro klasiği Martı oyununun üç ana karakterini Matei Vizniec'in kalemiyle 1917 Ekim devrimi dönemine taşıyan oyun, savaşların ortasında insani hesaplaşmaları konu ediniyor. Oyunun yönetmeni ve oyuncusu Erdal Beşikçioğlu, "Nina, aşkın ve Bolşevik Devriminin kişiler üzerinden anlatıldığı bir hikaye. Yer yer dışarıdan bakıyoruz ve gülüyoruz. Yer yer içinde olanlarla beraber olup ağlıyoruz. Bütün duyguları beraber yaşadığımız şahane bir eser" olarak belirtiyor.

     

    Yazan: Matei Visniec Çeviren: Burak Üzen
    Yöneten: Erdal Beşikçioğlu
    Oyuncular: Erdal Beşikçioğlu, Elvin Beşikçioğlu, Ünsal Coşar
    Yönetmen Yardımcısı: Selin Tekman
    Dekor ve Kostüm Tasarım: Barış Dinçel
    Işık Tasarım: Mahir Köksal

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü