Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Noel Babanın Başı Dertte

    10 Mart Cuma - 12 Mart 2023 Pazar
    32 dakika
    • Çocuk Müzikali

    Noel Babanın Başı Dertte

    Yaş Sınırı : 4+

    Süre: 32 Dk.

    Tür : Çocuk Oyunu

    Çok soğuk geçen bir kış mevsiminde Noel Baba, Noel Anne ve Geyiğini inanılmaz zor bir durum beklemektedir. Hediye listeleri, hediyeler, Noel Anne' nin titiz olması, Geyiğin yaptıkları Noel Baba' yı çok zorlamaktadır. Bütün bunlar yaşanırken listenin en önemli kişisinin yani Cadı'nın hediyesi yoktur. Hediyelerin dağıtılmasına çok az zaman kalmıştır. Noel Baba, Noel Anne ve Geyik bakalım bu duruma nasıl çözüm bulacaktır.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Kahramanmaraş - Kahramanmaraş Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi
    Malatya - Malatya Sabancı Kültür Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Noel Babanın Başı Dertte Biletleri ve Fiyatları

    KahramanmaraşNoel Babanın Başı Dertte Kahramanmaraş Biletleri

    35,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    MalatyaNoel Babanın Başı Dertte Malatya Biletleri

    45,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü