Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    O Yaz

    70 dakika
    • Dram
    • Tiyatro

    O Yaz 

    Yaş Sınırı: 16+

    ( Oyun/Tek Perde)

    Bir aşk bir insana ne kadar zarar verebilir ki ? Peki ya sevmek susmak mıdır?

    Gerçekler hep acıtır mı? 

    Sıradan bir kadın erkek ilişkisinden farklı bir sürü hikayenin içinde aşka bakış açınızı sorgulatan bir oyunla tiyatroSu İzmir'e geliyor. Gelin gerçekler aşka dahil mi ona karar verelim ?

    Çetin Büyükakın ‘ın yazıp yönettiği, AYŞEGÜL VERDİ VE IŞIK SAM SAYLAV’ın hayat verdiği  tek perdelik oyun bizlere bu soruyu sorduruyor .

    Hayatımızı feda edecek kadar sevmek gerçekten aşk mı yoksa hastalık mı?

    Seyirci 70 dakika boyunca nefessiz Dilek ve Enginin 5. Evlilik yıldönümlerinde yemek masalarına misafir olup neler yaşadıklarını seyrederken kendi ilişkilerini de sorgulamaktan geri kalmayacak ve oyunda beklenmedik bir sonla da  bir çok soru işareti ile salondan ayrılacaktır. 

    Yazan /Yöneten: Çetin Büyükakın
    Oynayanlar: Ayşegül Verdi, Işık Sam Saylav
    Reji Asistanı: Zeynep Başalan
    Işık/Ses Tasarım: Onur Kutlu 
    Oyun Müzikleri: Sina Polat, Faruk Paker, Sp Prodüksiyon 
    Yapım: Adagıo Yapım

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü