-

Oblomovlaşma

55 dakika
  • Tiyatro

Oblomovlaşma

Tek Perde 

Oblomovlaşma tiyatroda sahneleme biçimleri üzerine araştırmalar yapan Dank Laboratuvar Tiyatrosu’nun ilk oyunudur. Oyun, usta yazar Gonçarov’un literatüre kazandırdığı “oblomovluk” kavramının bu yüzyıldaki izdüşümüne dikkat çeker ve bugünkü karşılığını yeniden tanımlamaya çalışır. Tek kişilik ve sözsüz performansla seyircide interaktif bilincin yaratımını hedefleyen oyun, seyircinin anlık seçimleriyle yön değiştirmektedir.

Dank Labratuvar Tiyatrosu
Metin - Reji : Ali Bircan Teke
Dramaturgi : Tülay Yıldız Akgül
Koreografi : Ezgi Eneç
Müzik Tasarım : Erhan Can Dereçiçek
Işık & Afiş Tasarım : Kutan Gökkaya 
Sosyoloji Çalışması : Emek Yılmaz 
Kostüm Tasarım : Ceren Kayış 
Video Tanıtım : Tugay Kayan 
Müzisyen : Ece Şenol 
Performans : Burak Çağatay Serinbaş 

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü