Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Ölümlerden Ölüm Beğen

    İstanbul - Apartman Sahne 22 Ekim 2022 Cumartesi
    • Kabare

    Ölümlerden Ölüm Beğen 

    Her birimizin doğumundan itibaren beşikten mezara çıktığımız bu yolculukta, kaybettiklerimizi göre göre, ölüm gerçeğini bilerek yaşamaya çabalamak… 

    Tüm gerçekçiliği ve acısıyla birlikte sorgusuzca fırlatıldığımız ‘’hayat’’ yolculuğundaki hallerimizin bize biraz da komik geldiğini itiraf etmek istedik bu oyunla. Cenaze törenlerinde nedendir bilinmez gülmesini tutamayan da biziz. Bir taziyede kendimizi etrafı incelerken bulan da. Maksadından çıkartıp hemen her durumu fazla ciddiye alan, yükselip mevkilenmek için aklını, gençliğini neşesini pervasızca sunan ve nihayetinde ancak ve ancak emekli olabilen de biziz. 

    Emeklerkenden emekliliğe kadar bize ayrılan süre. 

    Peki biz insanlar bu kısıtlı vakitte neler yapıyoruz? Bakmak istedik. Baktıklarımız bizi eğlendirdi, biraz da düşündürdü. Bu gördüklerimizi de sizlerle paylaşmak istedik. 

    ‘’ölüm’’ gibi kesin ve kasvetli bir konuya, şarkı söyleyerek, dans ederek, gülerek ve güldürerek, hatırlayarak, anarak, çocukça oyun oynayarak yaklaşabildik. Tıpkı özümüz gibi. Her türlü haliyle insanca. 

    Biz Ölümlerden ölüm beğenemedik. Galiba biz ölümü beğenmedik. Bir de size sunmak istiyoruz. 

    Buyurun, karşınızda, 

    ‘’Ölümlerden Ölüm Beğen’’ 

    Hem de özlediğimiz kabare biçimiyle.

    Yazar: Sıla ERKAN 

    Yönetmen: Eser Seçkin ÖCEK 

    Oyun Asistanı: Fırat AKSAL 

    Dekor Tasarım ve Uygulama: Murat YILMAZ 

    Kostüm Tasarım ve Uygulama: Ekip 

    Aksesuar Tasarım ve Uygulama: Suzan ERKAN, Seyhan Yaser UĞUREL

    Müzik Tasarım: Burcu ALKAYA, Nidal ARAS, Yeşim İMRE HANOĞLU 

    Koreograf: Rüya ERKAN ÖCEK, Hatice DÜŞTEGÖR, Görkem GENÇ, Sıla ERKAN 

    Işık – Ses Uygulama: Nidal ARAS 

    Afiş Tasarım: Rüya ERKAN ÖCEK 

    Oyuncular: Bora AVCI, Eray TUZCUOĞLU, Erkin TÜZÜNER, Fırat AKSAL, Gökmen ERÖKSÜZ, Görkem GENÇ, Hatice DÜŞTEGÖR, Metin GÖKBAŞ, Murat BAŞCI, Rüya ERKAN ÖCEK 

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Apartman Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü