Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Orada Duruverseydi Zaman | Pınar Ayhan'dan Yakın Tarihimizin Müzikal Belgeseli

    • Müzikal

    Orada Duruverseydi Zaman | Pınar Ayhan'dan Yakın Tarihimizin Müzikal Belgeseli

    Cumhuriyetimizin 99. yılında, Pınar Ayhan’ın yakın tarihimizi anlatan müzikal belgeseli ‘’ORADA DURUVERSEYDİ ZAMAN’’, Bursa’da Tohumluk Vakfı yararına sahneleniyor.
    İzleyenleri 100 yıllık bir zaman diliminde  yolculuğa çıkaran; müzikleri, dekor ve aksesuarlarıyla anlatılan dönemleri adeta yaşatan bu müzikli belgesel gösteride Çanakkale Savaşı, Karadeniz Vapuru, Özsoy Operası ve Köy Enstitülerine ilişkin insan öyküleri yer alıyor.
    24 Ekim Pazartesi akşamı, Bursa Çelik Palas'ın yanıbaşında, Atatürk'ün bizzat dans ettiği, toplantılarını yaptığı, misafirlerini ağırladığı Atatürk Palas’ın kusursuz ambiyansında gerçekleşecek olan bu özel gösteriyi kaçırmayın.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü