Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Orkestra Bremen Mızıkacıları

    60 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Orkestra Bremen Mızıkacıları

    Yaş Sınırı : 3+

    Sahipleri tarafından sokağa atılan eşek,köpek,kedi ve horozun yolları kesişir. Eşeğin hayali Breme'e gidip bir müzik grubu kurmaktır.Bu hayaline arkadaşları da ortak olur ve Bremen'e doğru yola çıkarlar. Yolda haydutların kulübesine rastlarlar ve onların tüm evleri soyacaklarını duyarlar. Artık onları durdurmak için bir plan yapmaları ve Bremen'e gitmeyi ertelemeleri gerekmektedir. Mızıkasını kulübenin orada düşüren kedi haydutlara yakalanır ve macera başlar. Bakalım dostlarını kurtarıp,haydutların hırsızlık yapmalarını engelleyebilecekler mi?

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü