Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Ormancı

    • Tiyatro

    Ormancı

    Bir dağ köyünde hayat ne kadar küçüktür? Yoksa dağ köylerinin kendilerini aşan, yüreklere ulaşan başka öyküleri mi var? Yalnız birkaç kişi arasında yaşanan bir olay, hepimizi, herkesi ilgilendiren bir gerçekliğe dönüşebilir mi? Aşkın yüceliğine, ormanların derinliklerinde varmış bir adam olan Memet, sevdiği kız Güldalı'yı alabilmek için hem köye ve köylüye, hem de doğanın direttiklerine karşı çıkıyor. Eski tip ağalıkla devlet bazen karşı karşıya geliyor; ama Ormancı, işini gönlünce yapabilmek, sevdasının peşinden koşabilmek için çıktığı yolda, otoritenin desteğini arkasında bulabilecek mi? Yoksa her şey kendi sıradanlığı içinde mi yaşanacak? Ünü Muğla'nın dağ köylerini aşıp bütün Türkiye'ye yayılan Ormancı, hakikatin göreceliliğini, olayların çok yüzlülüğünü tartışırken sizleri kâh geçmişe, kâh bugüne taşıyacak. Sahi, hakikatin kaç yüzü vardı?

    Yazan: Veysel Gökberk MANGA
    Yöneten: Abdullah YÜKSEKCAN
    Yardımcı Yönetmen: Mehmet GÖRE
    Reji Asistanı: Simge GÜLHAN
    Dekor: Mehmet GÖRE
    Müzik: Yücel TUĞRUL
    Yapım: KYB MEDYA-BKST YAPIM
     
    Oyuncular: Abdullah Yüksekcan, Mehmet Göre, Mert Yeldan, Rıdvan Topal, Muhammed Akbıyık, Simge Gülhan, Yücel Tuğrul
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü