Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Ormanlar Kraliçesi Pırıl Müzikali

    40 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Ormanlar Kraliçesi Pırıl Müzikali

    Süre : 40 Dk

    Yaş Sınırı : 4+

    Masmavi gökyüzü, yemyeşil ağaçlarla dolu bir orman ve sevinç içinde mutlu yaşayan hayvanlar. Burası neresi mi burası tertemiz ışıl ışıl parlayan pırıl ormanı. Burada tüm hayvanlar güle oynaya yaşayıp alanlarını hep temiz tutar ve bu ormanın en güzel yanı herkes birbirini çok sever özellikle pırıl kraliçe orman halkı için çok değerlidir ve onun sayesinde bu güzel doğa yıllar boyu korunmuştur. Ta ki pırıl kraliçenin üvey kız kardeşi pasaklı kraliçe gelene kadar. Yıllar boyu üvey kardeşi pırıl kraliçeyi kıskanmış ve onun herkes tarafından sevilen biri olmasını kabullenemeyip hem pırıl kraliçeye hem de doğaya sevdiği hayvan dostlarına zarar vermek isteyip başaramamıştı ve ormanı terk etmişti. Kim bilebilirdi ormana daha tehlikeli planlarla geri geleceğini. Ama unuttuğu bir şey vardı pırıl kraliçe tek değildi bir sürü orman dostu ve iyilik melekleri yanındaydı. Ve unuttuğu bir şey daha vardı ki kötülük yapan elbet sonunda hak ettiği cezayı alacaktı. Bakalım pırıl kraliçe ve dostları pasaklı kraliçeyle birlikte nasıl bir serüvenden geçecekler.

    YAZAN: BİLGE BİLGE

    YÖNETEN: GÖKÇE AKTAŞ

    YÖNETMEN YARDIMCISI: KUTAY ŞAHİN

    DEKOR TASARIM: SIRRI TOPRAKTEPE

    IŞIK-SES: EMRAH SÜRÜCÜ

    SANAT YÖNETMENİ: GÖKÇE AKTAŞ

    AFİŞ TASARIM: 6072 DIGITAL

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü