Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Ortak Cinayetin Suç Duyurusu

    • Tiyatro

    Ortak Cinayetin Suç Duyurusu

    Bir komutan, bir gazeteci ve direnişin lideri askeri bir üstte bir araya gelir. Kanlı bir savaş sonrası barış görüşmelerinin devam ettiği bu süreçte, iki karşıt grubun lideri savaşın devam etmesi için elinden geleni yapmaya kararlıyken; yabancı bir ülkenin vatandaşı olan gazeteci, tarafsızlığını koruyup barışın sözcüsü olmayı sürdürebilecek mi? Yoksa hırslarına yenik düşüp savaşlardan beslenen medyanın bir temsilcisine mi dönüşecek? Barış, savaş ve medyadan oluşan bu tripodun üzerindeki fotoğraf makinesinden yansıyan fotoğraf nasıl olacak? 

    Yazan: Ege Kızık

    Yöneten: Özgür Avcu

    Dekor: Arda Güler

    Işık: Soner Toğan

    Ses-Efekt: Melikcan Sapan

    Oynayanlar: 

    Yıldırım Şimşek

    Ekrem Tamer

    Çayan Karataş

    Boray İsabetli

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü