Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Örümcek Adam Sihirli Küre

    • Çocuk Oyunu

    Örümcek Adam Sihirli Küre

    Sihirbaz Bay Darcy Dünyada ki renkleri çalmak için; Arı Maya ve Anna'nın sihirli küresini ele geçirmek ister. En güçlü kahraman Örümcek Adam'ı kendi tarafına çekerek küreyi alırlar. Arı Maya ve Anna artık sihir yapamaz. İnteraktif oyunlarla izlemeye gelen arkadaşlardan yardım isteyerek, yalanın kötü bir şey olduğunu, asıl sihrin insanlara yardım etmek, gerçek dostlar kazanmak, birlikte daha güçlü olmak olduğunu anlatarak örümcek adamın da yardımlarıyla kötü kalpli sihirbazı yenip sihirli küreyi geri alarak gezegeni kurtarırlar. Müzikli Danslı Eğlenceli Eğitici çocuk tiyatromuza bekliyoruz.

    Yazan ve Yöneten: Umut Şeddadi
    Dekor Kostüm: Esra Kocabaş
    Makyaj: İrem Tuna 
    Genel Koordinatör: Anıl Şeddadi
    Ses ve Işık: Mert Ayan 
    Kondüvit: Selin Solaker
    Yapım: Tiyatro Durağı 
    Oyuncular: Anıl Şeddadi, Zeynep Şencan, Begüm Arslan, Coşku Baş

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü