Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Örümcek Adam ve Elsa

    Caferağa, 39, General Asım Gündüz Cd., 34720 Kadıköy/İstanbul 04 Şubat Cumartesi - 04 Şubat 2023 Cumartesi
    • Çocuk Oyunu

    Örümcek Adam ve Elsa

    Süre : 50 Dk.
    Yaş Sınırı : 3 yaş üzeri

    Macera ve eğlence dolu çocuk tiyatrosu 'Örümcek Adam ve Elsa' minik dostlarıyla buluşuyor... Maceracı Örümcek Adam ile Karlar Kraliçesi Elsa'nın müthiş birlikteliği... Heyecan dolu bir serüvene ortak olacağınız bu gösteriye tanık olmak için hemen Biletini Al, eğlencenin keyfini çıkar!

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Kadıköy Halk Eğitim Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Örümcek Adam ve Elsa Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluÖrümcek Adam ve Elsa İstanbul Anadolu Biletleri

    AdresKadıköy Halk Eğitim Merkezi
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresKadıköy Halk Eğitim Merkezi
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü