Öyle Düşünmenizi İstemiyorum

Öyle Düşünmenizi İstemiyorum

  • Stand up

Öyle Düşünmenizi İstemiyorum

(Bu metin ‘Öyle Düşünmenizi İstemiyorum’ adlı tek kişilik komedi oyunun tanıtım, anlatım ve açıklama metnidir.)
Oyunun hedef kitlesi :  Gülmesini bilen ve 15 yaş üstü herkes..

Oyun içeriği: Metin Yıldız’ın oyuncu olmak için İstanbul’a ilk gelişinde ki başına gelenler, ilk profosyonel sahnesi, turneleri, bkm mutfak ve çok güzel hareketler bunlarda ki komik anıları, ün ve tanınmanın başına getirdikleri, fotoğraf ve selfi halleri, panik atak nedir..                                          

Birinci perdenin ana şaka başlıklarıdır.. 

İkinci perde Kadın erkek ilişkileri, kozmetik sektörü, alışveriş, post makinası, eczane,  spor salonları.. sosyal medya, yeni teknolojik gelişmeler, takıntılarımız, hayvan beslemek üzerine yaşanmış şakalar..                                                                                                                                                İkinci perdenin bu başlıkları ile oyun sona ermektedir.

Tek ve en büyük hedefi sadece güldürmek olan ‘Öyle Düşünmenizi İstemiyorum’ adlı oyunda salonda ki seyircileri, salonda olmayan kişi kurum ve kuruluşları rencide edecek her hangi bir şaka yapılmamaktadır. Ayrıca hiç bir siyasi milli ve dini kimlikle ilgili söylem konuşma ve şaka yapılmaması konusunda gerekli hassasiyet gösterilmiştir..

Metin yıldız : 1974 Ordu/ Fatsa doğumludur.. Profosyonel tiyatroya 1996 yılında Nokta tiyatrosunda başladı.. Kutsal damacana, Vizontele tuuba, Bir Demet Tiyatro, BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar, Alemin Kralı, Mucize  gibi daha bir çok tiyatro, sinema ve dizi yapımlarında yazar, oyuncu ve yönetmen olarak yer almıştır..

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü