Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Oyuna Geldim

    • Tiyatro

    Oyuna Geldim // Kulis Sanat Tiyatrosu

    Yaş Sınırı : 10+

    UYARI :SEYİRCİLERİN GİŞEDEN BİLETLERİNİ EN GEÇ 19.30 'A  KADAR ALMALARI GEREKMEKTEDİR.

    “Oyuna Geldim”
    Bütün hayatı tiyatro sevdasıyla yanıp tutuşmuş bir adam. Tek dileği, o istediği sahnelere çıkıp kendi yazdıklarını oynamak.
    Ya da
    Kendini, tiyatronun içinde doğmuş, büyümüş ve bulunduğu tiyatronun yani kendi  tiyatrosunun bir parçası olarak gören Yahya Galip'in tiyatro sevdasının hikayesi.
    Ya da
    Dünden bugüne sahne ustalarına, usta deme hevesiyle yanıp tutuşmuş bir tiyatro emekçisinin seyirciyi oyuna getirme hikayesi.

    Bir tiyatro yalnız seyircilerin üç saat geçirdikleri bir toplantı yeri değildir, bir tiyatro bütün ömürlerini sanatın cezbesi ve huşuu içinde geçiren sanatkarlar için bir mabetdir. Çünkü, aziz üstadım, tiyatroculuk bir meslek değil, dünyanın her yerinde bir imandır.

    Yazan : Kosta Kortidis 
    Yöneten : H.İrfan Buzcu 
    Oynayanlar : Emre Kaymak 
    Emre Olanca 
    Oğulcan Tural 
    Uğur Atamal 

    Fotoğraf : Alper Sümengen 
    Koreografi : Asena Melikoğlu
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü