Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Oz Büyücüsü"

    50 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Oz Büyücüsü

    Yaş Sınırı: 
    +3 Yaş
    Süre : 50 Dk.

    Dorothy adlı küçük kız ailesi ve köpeği Toto ile yaşadıkları mutlu evlerinin bahçesinde birden  beliren fırtına ve hortum sonucu kendini bilmediği ama çok güzel bir yerde  bulur. Ne olduğunu anlamaya çalışırken karşısına çıkan İyilik Cadısı  hikayesini dinler ve ortadan kaybolan Kötülük Cadısı'ndan geriye kalan sihirli ayakkabıların da  yardımıyla kendisini tekrar evine gönderebilecek kişinin Oz Büyücüsü olduğunu öğrenir ve O' nu bulmak üzere yola koyulur.

    Bu esrarengiz ülkedeki tehlikeli yolculuğunda  karşısına Korkuluk, Teneke Adam ve Korkak Arslan çıkar. Hep birlikte Oz Büyücüsü'nün yaşadığını öğrendikleri Zümrüt Kente doğru tehlikelerle dolu bir maceraya atılırlar . Sonra ne mi olur; izleyin bakın neler olur...

    Yazan: Lyman Frank Baum

    Uyarlayan - Yöneten: Belgin Yılmaz

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü