Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Palyaço Polly Neden Mutsuz?

    40 dakika
    • Müzikli Çocuk Oyunu

    Palyaço Polly Neden Mutsuz?

    Tek Perde    

    Süre: 40 Dakika  

    Yaş Grubu: +3 Yaş          

    İnteraktif Müzikli Çocuk Oyunudur                                                                                              

    Palyaçolar Ülkesinde Hem Yaramaz Hem Çocukları Güldürmeyi Çok Seven Minik Bir Palyaço Var. Minik Palyaço Polly. Ama Son Zamanlarda Çok Mutsuz. Hayalleri Palyaço Olmanın Ötesinde. Gel Gelelim Yüce Palyaço Bu Durumda Biraz Tepkili. Bir Palyaçonun Sadece Çocukları Güldürmesi Gerektiğini Ve Bu Ülkedeki Herkesin Sadece Palyaço Olabileceğini Vurgulayan Yüce Palyaço, Minik Polly'nin Büyüleyici Hayaline Şahit Olduktan Sonra Küçük Sevimli Seyircilerimizin De Yardımıyla Hayallerinin Peşinden Gitmesine İzin Verir. Peki Sizce Polly'nin Hayali Nedir? Yüce Palyaço Nasıl Bu Kadar Etkilenmiş Olabilir? Hadi Gelin Hep Birlikte Görelim. Ne Dersiniz?                                                                                             

    Not: Gazi Ve Şehit Ailelerine Ücretsizdir.                    

    *Etkinlikler boyunca maske gibi kişisel koruyucu ekipmanlarınızı takmanız ve sosyal mesafe kurallarına uymanız gerekmektedir.     

    *Sergilenecek tiyatro gösterimi için Covid-19 süreciyle alakalı tüm tedbirler alınmıştır. Salonumuzda, seyirci girişinden hemen önce dezenfeksiyon işlemleri gerçekleştirilip, havalandırma sistemleri kapatılacaktır.                                                                                

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü