Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Parazit

    95 dakika
    • Gerilim
    • Bilim Kurgu

    Parazit

    Süre : 95 Dk.

    Yaş : 13+

    Her seferinde aynı zaman döngüsünün içine sıkışıp kalsaydınız ne yapardınız? Peki döngü her yenilediğinde durum daha da korkunç bir hal alıyorsa, zaman döngüsünden çıkabilmek için nasıl bir çözüm geliştirirdiniz? Sürekli aynı zaman döngüsüne sıkışan bir aile ve kendini tekrar etmek yerine her defasında daha da korkunç bir hal alan döngü. Adam, kadına rağmen sıkıştıkları döngünün farkındadır ve yok oluşa giden sona dur diyebilmek için bir yol bulmalıdır fakat bu hiç de kolay olmayacaktır.

    ***Oyunda ses silahı kullanılacaktır. 

    Yazar / Yönetmen: H.Yunus Demir
    Afiş Tasarım / Ses / Işık: H.Yunus Demir
    Kostüm / Dekor: Yeter Demir, Recep Demir
    Oyuncular: Berat Kızılkaya, Elif Fındık, Furkan Köroğlu, Nazan Demircan, Ali Dinç

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
     
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
     
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
     
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü