Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Pardon Siz Kimsiniz?

    • Tiyatro

    Pardon Siz Kimsiniz?

    Dürüst bir memur olan Şevket Şaşmaz mesaisini lüks bir otelde geçiren müdürüne eksik bir imzayı attırmak için gider ve içeriye alınmaz. O ise imzayı attırmayı kafasına koymuştur. Otele girmek için seçtiği yöntem otelde kalan diğer konukları ve çalışanları etkiler. Otel çalışanlarını ve konukları durumun içerisine sürüklemesi ile komik ve tuhaf olaylar gelişir

    Yapım : Pusula yapım
    Yapımcı : Resul Kocabay

    Yöneten : Gürcan Yavuz
    Oyuncular : Ünal Hakverdi
    Gürcan Yavuz
    Beste Arısoy
    Utku Ertek
    Berna Alkan Öner
    Ferhan Gülşah Varlıoğlu
    Merve Eser

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü