Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Parkta Bir Gün

    Ankara - Eryaman Göksu Parkı Açık Hava Tiyatrosu Ankara Eryaman Göksu Parkı 22 Haziran Çarşamba - 29 Haziran 2022 Çarşamba
    • Müzikli Çocuk Oyunu

    Parkta Bir Gün

    Üç kedinin bir parkta karşılaşması ile başlar.
    Kedilerin üçü de farklı fiziksel ve karakter özelliklere sahiptir.
    Birlikte oyun kuramayan ve bencil davrandıkları için, bir süre yalnız kalmanın nasıl sıkıcı bir durum olduğunu yaşayarak öğrenen akıllı kediler,bu tek başınalıktan ancak ortak bir oyun oynayarak kurtulmayı öğrenirler.
    Böylece birlikte olmanın ve paylaşmanın ne kadar güzel bir duygu olduğunu ve bunun mutluluğunu yaşarlar.

    Yazan-Yöneten 
    Cengiz Uzun 
     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Eryaman Göksu Parkı Açık Hava Tiyatrosu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü