Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Parkta Ölmek İçin Tuhaf Bir Geceydi

    • Tiyatro

    Parkta Ölmek İçin Tuhaf Bir Geceydi

    Yaş Sınırı : 16+

    Süre : 70 Dk.

    Yaşam ile ölüm arasındaki ince çizginin ne kadar ince olduğunu tahmin bile edemezsiniz!

    Gece yarısı ıssız, eski bir parkta, bir araya gelen bir grup insanın, üstlerine yıkılmış tuhaf dünyaların altında sıkışıp kalmış, toz duman içinde kıstırılmış, kısılmış sesleriyle kendilerini duyurmak için uğraşan iki farklı ve güçlü kadının tuhaf, tuhaf olduğu kadar da sıra dışı hikâyeleri...
    Aslında dünyamızda yaşayan bütün kadınların bilinen ama gizli hikâyesidir bu...
    Fakat onları çok daha büyük sürprizler beklemektedir!
    Peki onları gecenin o saatinde bir araya getiren neydi?
    Neden o eski parktaydılar?

    Yazan: Ali Erzurumlugil

    Yöneten: Yakup Kadri Kayadaleren

    Oynayanlar: Ali Erzurumlugil, Ayşegül Leyli Altın, Mümtaz Çoban, Yasemin Arık

    Afiş Tasarımı: Neslihan Özceylan & B12 Reklam Ajansı

    Işık & Efekt: Ata Çağan Çakır

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü