Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Parkta Ölmek İçin Tuhaf Bir Geceydi

    • Tiyatro

    Parkta Ölmek İçin Tuhaf Bir Geceydi

    Yaş Sınırı : 16+

    Yaşam ile ölüm arasındaki ince çizginin ne kadar ince olduğunu tahmin bile edemezsiniz! Gecenin geç saatlerinde hastanenin ağaçlarla dolu büyük bahçesindeki eski bir parkta, bir araya gelen bir grup insanın, üstlerine yıkılmış, tuhaf dünyaların altında sıkışıp kalmış, toz duman içinde, kısılmış sesleriyle kendilerini duyurmak için uğraşan kadınların tuhaf hikâyesi...Gecenin o saatinde onları bir araya getiren neydi? Neden o parktaydılar? 

     

     

    Yazan-Yöneten: Ali Erzurumlugil

    Oynayanlar: Merve Karabulut, Elif Ataman, Ali Erzurumlugil, Hüseyin Kocaman

    Genel Sanat Yönetmeni: Yakup Kadri Kayadaleren

    Afiş Tasarımı: Neslihan Özceylan

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü