Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Pembe Panduflu Aşk

    Pembe Panduflu Aşk.

    • Tiyatro

    Pembe Panduflu Aşk

    Çok yoğun bir toplantıdan sonra evinize geldiğinizi düşünün istediğiniz tek şey bazen üzerinizi bile değiştirmeden yığıldınız koltukta uyumak olurdu değil mi ? Ama o da ne! Evde hiç tanımadığınız bir yabancı var! Hemde evde ki size ait olan herşeyi değiştirmiş durumda! Onu yaka paça dışarı mı atardınız ? Yoksa polise mi haber verirdiniz ? Yoksa tüm bu tuhaflığa rağmen neden bu evde olduğunu anlamaya mı çalışırdınız ? 
    Tüm ezberlerizi bozmak ve hepsini yeni baştan tekrardan yaratmak nasıl olurdu ? Üstelik sonunda sizin bile beklemediğiniz Aşk sizi kapıda bekliyorsa?
    Aşk diğer duygular gibi değildir. Mutluluk,Özlem,neşe,korku,heyecan.. tüm bu duygular tek bir duygudur. Ama Aşk bu duyguların hepsini içinde barındırır. Aşık olduğunuz insanı özlersiniz, Onu görünce neşe içinde olursunuz,Onu kaybetmekten korkarsınız, ve onun her gözlerinin içine baktığınızda hala ilk gün ki gibi heyecanlanırsınız. İşte tüm bu duyguların hepsini aynı anda yaşadığınız için Aşkın O muazzam Sarhoşluğuna kapılırsınız.Size hiç yapmam dediğiniz şeyleri yaptırır. Sizi bambaşka biri yapar. İşte bu sihirli Aşkın Tüm ezberlerinizi nasıl bozduğunu gösteren kahkaha dolu bir romantik komedi oyunu Seyretmek isterseniz "Pembe Panduflu Aşk" ı Kaçırmayın.
     

    Yazar:  Birgül Yeşiloğlu Güler

    Yönetmen : Serdar Şeker

    Yönetmen Yardımcısı : Buğra Buyruk

    Müzik : Özgür Yiğenoğlu

    Ses  : Alp Kurt

    Işık : Cenkay Davarcı

    Sahne Amiri: Mustafa Acar

    Oyuncular

    Alperen Ekmekçi

    Yağmur Fakılar

    Ataberk Uçal

    Tutku Çetgin

    Ayaz Demir

    Nazlı Kılıççeker

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü