-

Pembe Panter Kara Korsana Karşı - Sömestr Kampanyası

Bursa - Bursa Nilüfer Belediyesi Uğur Mumcu Sahnesi Ataevler, Yılmaz Akkılıç Cd. No:2, 16140 Nilüfer/Bursa 1 ve salon daha 22 Ocak Cumartesi - 28 Ocak 2022 Cuma
  • Çocuk Oyunu

Pembe Panter Kara Korsana Karşı

Dedektif Pembe Panter sevgi ormanında yaşayan beyaz tavşandan haber alır.
Kara Korsan ormanda yaşayan  canlılara ve doğaya zarar vermiş ve kütüphanede bulunan  en değerli kitabı alarak kaçmıştır. 
Bunun üzerine ormana doğru yola çıkan dedektif pembe panter kara korsanı yakalayabilmek için  çeşitli planlar yapar.
Bakalım maceranın sonunda neler olacak....

Yazan: Murat Yıldırım

Yöneten: Orhan Tunaboylu

Oynayanlar: Davut Toksoy, Orhan Tunaboylu, Gülseren Tunç

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
Bursa - Bursa Nilüfer Belediyesi Uğur Mumcu Sahnesi
Ankara - Batıkent Meydan Avm -Sinan Bengier Tiyatro Salonu

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
 
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü