Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Perde Arkası.

    100 dakika
    • Komedi

    Perde Arkası

    Yaş sınırı : 13+

    Süre : 100 dk.

    Kendini 'duayen' sanan bir yönetmen, hasbelkader toplanmış bir kadro, ters giden işler, bir dönem hikayesi kulisinde birleşir ve mevzular gelişir.

    Bir oyunu iki farklı perspektiften ele alan dinamik senaryosu ve ironik yaklaşımıyla 'Perde Arkası', tiyatro severleri bol kahkahalı bir temaşaya davet ediyor.

    Yazan & Yöneten: Mesut Esef Özfırıncı
    Yönetmen Yardımcısı: Hilmi Dinçer
    Sahne Amiri: İbrahim Ertetik
    Koordinatör: Mehmet Ülker
    Dekor: Nedim Yılmaz
    Işık-Efekt: İbrahim Bayraktar
    Müzik: Ufuk Çalışkan
    Kostüm: Yelda Demirkurnalı
    Afiş: Mahsun Aktaş
    Oyuncular: Ahmet Memiş, Aylin Işıksal, Deniz Karakuş, Deniz Sezgin, Doğaç Ülker, Enes Deme, Eray Ancer, Fatih Bulut, Hilmi Dinçer, İbrahim Ertetik, İrem Cürebal, Kardelen Karakaş, Mesut Coşkun, Oğuzhan Onur, Sinem Gün, Tarık Aktepe, Vedat Güney, Yusuf Sarıgöz
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü