Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Petra ve Kırlangıç Mimi

    Bahçelievler Mah. Pamir CAD. Kardeşler Apt. No: 22/A Muratpaşa Antalya 19 Şubat 2023 Pazar
    30 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Petra ve Kırlangıç Mimi

    Yaş Sınırı: 3-12 yaş aralığı için uygundur.

    Uzak vahşi ormanların birinde yaşayan bir fil yavrusu ile onu ziyarete gelmiş bir kırlangıcın dostluğunun hikâyesinin anlatıldığı oyunda büyümenin, birlikte bir çözüm arayabilmenin, çözüm bulabilmenin ve keşfetmenin büyülü yolculuğuna hep birlikte çıkacağız.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Antalya - Baküs Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Petra ve Kırlangıç Mimi Biletleri ve Fiyatları

    AntalyaPetra ve Kırlangıç Mimi Antalya Biletleri

    AdresBaküs Sahne
    55,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü