Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Phoenix -The Show

    • Gösteri

    Phoenix -The Show

    Anka (Phoenix); "Gerçek yolculuk, kendine yapılan yolculuktur."
    Yaşarken yeniden doğuş gücünü, saf olmayı, kendini yaşarken yaratmayı, olgunluğu, erdemliliği, sadakati, adaleti, zerafeti temsil eder.
    Sabırlı olarak , gayret ederek ve yeterince emek sarf ederek içimizdeki Anka'yı ortaya çıkarıyoruz.
    Cranberries Dance Studio, Rauf Denktaş Üniversitesi Eğitim, Kültür ve Araştırma Vakfı ve Magic Touch işbirliğiyle sahnelenecek olan performansımızın tüm gelirleri dünyamıza kocaman sevgi yumağı bırakan çok güzel bir ruhun vakfı için bağışlanacaktır. 
    CENGO VAKFI tüm çocukları mutlu etmek adına kurulmuş bir vakıftır.
    Cranbberries Dance Studio bünyesinde 85 kişinin yer aldığı bu gösteride, çocuklarımızın ve gençlerimizin ruhumuzu derinden etkileyerek vereceği mesajları, tüm güzel yüreklere gönderiyoruz. Kendine ait mesajı bulmak için ve Phoenix’in ihtişamlı yeniden doğuşuna şahit olmak için sen de orda ol...
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü