Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    PİJAMASKELİLER

    40 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Pijamaskeliler Kayıp Oyuncaklar

    Yaş Sınırı: 2+

    Pijamaskeliler ve arkadaşlarının okul ödevleri değerli eşya ve oyuncaklarından seçtikleri biri ile sunum yapmaktır. Öğrenciler okula götürecekleri eşyalarının birer birer kaybolduğunu göür ve Pijamskelilere durumu anlatırlar. Kahramanlarımız bu sorunu çözmek için harekete geçerler. Ninja’nın sırtında torbayla gizlenerek gittiğini gören kahramanlarımız O’nu takip ederler. Oyuncakları  Aykız’ın evine götürdüğünü görürler. Aykız yeni Ayevi için şehirdeki en güzel şeyleri toplamak niyetindedir ama gelenlerin hiç birini beğenmez.Baykuş Kız teyzesinin ona hediye ettiği Cömert Baykuş heykelini döndüğünde bulamaz. Aykız onu da almıştır.  Artık en sevdiği heykel odur. Kahramanlarımız hem oyuncakları hem de heykeli geri almak için plan yapar ve bütün oyuncakları geri alırlar. Aykız her şeye rağmen Cömert Baykuş heykelini kaybettiği için çok üzgündür.Baykuş Kız Teyzesinin hediye ettiği heykeli ‘O’nun da bir gün birine hediye ederek onu mutlu etmesi gerektiğini’ söylediğini hatırlar ve heykeli Aykız’a hediye eder.  Birini mutlu etmenin, cömert olmanın kendini de mutlu ettiğini söyler.  

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü