Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Pippa Adında Barış - Ankara Tiyatro Festivali

    70 dakika
    • Dram

    Pippa Adında Barış - Ankara Tiyatro Festivali

    Grup Adı: Tiyatro İklimler

    Oyunun Türü: Lirik Anlatı

    Perde: Tek Perde - 70 Dakika

    İtalyan performans sanatçıları Pippa Bacca ve  Silvia Moro ‘nun 2008’de üstlerine giydikleri beyaz gelinlikle Milano’dan Tel Aviv’e  Barış temalı yürüyüşlerinin Türkiye’de Pippa Bacca’nın öldürülmesi ile sona eren hikayelerinin amacının anlatıldığı ve yarım kalan yürüyüşün Ortadoğu da başlatılan savaşlara karşı Pippa'nın öngörülü barış duyarlılığı oluşturmada ki haklılığı ve  Pippa'nın barışa yönelik eyleminin sadece söylemde kalan pasifliğin, ajitatif samimiyetsizliğin ve halkların çaresiz bırakılmasına yönelik bir  eleştiridir. Ağıtlarla, beden performansları ile evrensel bir anlatının sahneye taşınmasıdır. 

    Yazar- Yönetmen: Dilek Yıldız Çetinkaya- İsmet Çetinkaya

    Oyuncular: Dilek Yıldız, Özgür Akıncıoğlu, Ebrar Melika Uçar

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü