Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Pirzola Impro Doğaçlama

    • Tiyatro

    Pirzola Impro Doğaçlama

    Pirzola, 2018 yılında bir arkadaş grubu tarafından oluşturulmuş olan doğaçlama tiyatro ekibidir.  Ekip düzenli olarak  Doğaçlama Tiyatro Ligi'nde ve özel sahnelerde gösteriler yapmıştır. Ülke çapında birçok festivalde yer almışlardır.

    İlk kez katıldığı Doğaçlama Tiyatro Ligi'nin 4. sezonunu şampiyon olarak tamamlamıştır. "Bir kahkaha bir kilo pirzola eder" mottosuyla seyircilerinin protein ihtiyacını kahkaha ile gidermeyi amaçlayan ekibin vejetaryan bireylerle bir sorunu bulunmamaktadır.

    2 perde 90 dakika boyunca seyircilerden alınan yönelimlerle 8 farklı doğaçlama oyun oynanmaktadır. Gönüllü seyircilerin de oyunlara dahil olabildiği mizah ve eğlence dolu bu geceye sizler de davetlisiniz.

    OYUNCULAR

    Burçin Akgün

    Kaan Çakın

    Ömer Faruk Aslan

    Özgür Tosun

    Recep Bozkürk

    Sedat Can

    SES - IŞIK

    Yeşim

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü