Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Planetaryum Uzay Sinema Çadırı

    25 dakika
    • Atölye

    Planetaryum Uzay Sinema Çadırı

    Not: Watergarden Performans Merkezi Duru Ataşehir de gerçekleşecek etkinlik 10:00-16:00 saatleri arasında gerçekleşecektir. Herhangi bir saatte katılabilirsiniz.

    Süre: 25 dk

    Yaş Aralığı: 3-10 yaş

    Evreni Ayağınıza Getiriyoruz! Planetaryum bir simülasyon sistemi olup, kubbe altında astronomi ve uzay bilimlerini ögrenmek ve anlamak için geliştirilmiş, üç boyutlu panoramik görüntü teknolojisini zengin görsel ve ses efektleriyle destekleyerek öğrenme sürecini eğlenceye dönüştüren yenilikçi bir eğitim ürünüdür. 40 m2 çapındaki tamamen dijital olan planetaryum çadırımızda 20 kişilik oturma sistemi bulunmaktadır. İstanbul Çocuk Festivalimizde Planetaryum Uzay Çadırında Çocuklarımız eğlenceli ve öğretici bir serüvene çıkacaklar. Bu yolculukta çocuklarımız Astronomi sunumları ile Güneş ve yıldızların hareketleri, Ay'ın evreleri, mevsimlerin değişimlerini incelerken aynı zamanda Gezegenler, Ay ve diğer gök cisimlerin yüzey özelliklerini de inceleyecekler.

     

    Etkinlik süresi boyunca maske kullanımı zorunludur.

    *** Pandemi koşulları gereği,oyunlarımızdan sonra fotoğraf çekimi yoktur.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü