Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Pollyanna'nın Tatlı Oyunu

    45 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Pollyanna'nın Tatlı Oyunu

    Yaş Sınırı: 3 yaş ve üzeri için uygundur.

    Pollyanna, her şeyin “daima iyi bir yanı olduğunu görmeye çalıştığı” bir oyun oynayan ve bu sayede her zaman mutlu olmayı bilen küçük bir çocuktur. Artık teyzesi Polly ile yaşayacaktır ve bu kasabada kimsesiz Jimmy, hiçbir şeyden memnun olmayan Bayan Snow ve kimseyle asla konuşmayan Bay Pendleton ile tanışacaktır. Bu, bazen oynaması çok zor olan “tatlı oyunu” onlara da öğretmeye çalışacak, bir yandan da paylaşmanın önemini, sevginin değerini; başkalarına iyilik yapmak için mutlaka elimizden bir şey gelebileceğini ve bakış açısının neleri değiştirebileceğini bizlere gösterecektir. Tabii kendisi de çok büyük sorunlarla sınanmaya devam edecek ve zaman zaman umutsuzluğa düşecektir. Çünkü hayat böyledir… Bakalım Pollyanna, bu mutsuz insanlara tatlı oyununu öğretebilecek mi? Kendi başına gelen çok büyük bir sorun karşısında hâlâ mutlu olmayı başarabilecek mi? Cevabı çok komik, eğlenceli ve macera dolu Pollyanna’nın Tatlı Oyunu’nda!

    Yazan : Eleanor H. Porter

    Uyarlayan :  Gül Arda

    Yöneten : Tuba Aydın

     

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu