Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Portakallı Kek - Ankara Tiyatro Festivali

    55 dakika
    • Komedi

    Portakallı Kek - Ankara Tiyatro Festivali

    Grup Adı: Tiyatro Oyun Kutusu

    Oyunun Türü: Komedi

    Perde: Tek Perde - 55 Dakika

    18:00 seansı Çankaya Belediyesi katkılarıyla ÜCRETSİZ

    Hiçbir yemek yapmayı bilmemesine rağmen ulusal kanalda bir yemek programını sunan Jülide canlı yayında kendini bir anda amansız bir mücadelenin içinde bulacaktır. Portakallı kek pişirmeyi deneyecektir. Yumurtalar kırılıp, şekerler çırpılırken Jülide, tüm aile sırlarını milyonların önünde anlatmaya başlar. Tüm bunlar yaşanırken fırında portakallı kek gerçekten pişer. Tazecik pişen bir kekin kokusu televizyon stüdyosunu sararken Jülide geçmişe bir yolculuk yapar. Canlı yayın sırasında çocukluğu boyunca anne ve babasının o zamanlar çok sıradan gibi davranışlarının, sözlerinin yetişkin Jülide’nin duygusal ve sosyal yaşamına etkilerine şahit oluruz. O da birçoğumuz gibi, onu seven bir ailede yetişse de aslında ihmal edilmiş bir çocuktur. İhmal edilen, “görülmeyen” Jülide çocukluğunun kokusu olan portakallı kekin kokusunu içine çeker. Ama asıl soru; Acaba içindeki boşluk portakallı kekin kokusuyla dolacak mıdır?

    Yazar- Yönetmen: Serdar Saatman- Çağla Canbaz- İ. Alp Okur

    Oyuncular: Yağmur Peşkircioğlu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü