Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

-

Profesör Covit 19'a Karşı.

Ankara - Nergiz Gösteri Merkezi Salon 1 30 Ocak 2022 Pazar
45 dakika
  • Müzikli Çocuk Oyunu

Profesör Covit 19'a Karşı

Tür: Müzikli Danslı Çocuk Oyunu

Yaş Grubu: +3

Süre: 45 dk

Mikroplar kralı covit 19 dünyayı ele geçirip herkesi hasta etme planları yapmaktadır. Profesör durumu öğrenir ve Covit 19 dan kurtulmak için çocuklarla birlikte çalışmalarına başlar .
Her şeyin başı sağlık mikroplardan kurtulmak için önce temizlik,
Dengeli beslenir spor yaparsak hep yanımızda olur mutluluk

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
Ankara - Nergiz Gösteri Merkezi Salon 1

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü