Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Punchline - Stand Up

    • Stand up

    Punchline - Stand Up

    Yasin Çam 
    Çok Güzel Hareketler 2'nin yetenekli oyuncusu Yasin Çam, bu özel gecede  komedyenler ile birlikte sahneye çıkacak, gecenin sunuculuğunu yapacak.
     
    Alper Ustagil
    Radyo programcılığı, çektiği mizah içerikli kesitler ve bkm mutfakta yaptığı stand up gösterileriyle adından söz ettirmeyi başardı.
     
    Ali Rıza Tanyeli
    Bir çok film ve dizide hem senaristliginde hemde oyuncu kadrosunda rol aldı. Yaptığı stand up gösterileriyle büyük beğeniler topladı.
     
    Doğan Tunçel
    18 yaşına kadar yaşadığı Tokat'tan İstanbul'a gelişiyle yaşadığı uyum sürecini anlatan komedyen, Eser Yenenler Show'da metin yazarlığı yaptı. Özel üniversite, YouTube bağımlılığı gibi konulara yaklaşımı Tokat gibi.
     
    Emre Can Çalışkan
    BKM Mutfak Açık Mikrofon gecelerinde, seyirciyi kendi yalnızlığıyla ve travmalarıyla koltuğuna çivileyen Emre, ABD vizesi almaya kalkarken nasıl olup da Trump'la ters düştüğünden bahsediyor. Emre'nin terapisine katkıda bulunmak için gösterisini kaçırmayın.
     

    *İstanbul Temaşa Tiyatroları etkinliklerinde iade yapılmamaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü