Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Quito

    65 dakika
    • Tiyatro

    Quito

    Süre : 65 dk.

    Gülmek ya da Gülmek...

    Quito eğlenmeyi, müziği, dans etmeyi, yeni insanlarla tanışmayı, arkadaşlık kurmayı ve oyunlar oynamayı çok ama çok seviyor.

    Elbette çalışması da gerekiyor.

    Bu sefer çalıştığı tiyatroda karşınıza çıkan Quito eğlenmeye de devam ediyor.

    Tiyatro salonunda beklenen akış ve dile zıt bir şekilde, herkesin oyuna katılmasına fırsat veren eğlence ve gülmenin etkisiyle ciddiyet bir süreliğine sekteye uğruyor ve yerini karnavalesk bir havaya bırakıyor.

    Coşkusu, neşesi ve yarattığı eğlenceyle dünyayı gülen bir yüzle algılayan Quito; sınırları, toplumsal rolleri, hiyerarşik düzeyleri ortadan kaldıran oyun ortamına sizleri davet ediyor.

    Gelin oyuna ortak olun ve gülmenin iyileştirici, özgürleştirici, birleştirici gücüyle Quito’nun sessizliğini çok sesliliğe çevirin. 

    Gülmek güzeldir. 

    Gülmek birleştirir.

    Gülmek iyileştirir.  

    Gülmek özgürleştirir.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü