Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Rapunzel Müzikali

    Etlik, Ayvalı Mah, Afra Sk. No: 1/A, 06010 Ankara 5 Şubat 2023 Pazar
    60 dakika
    • Müzikli Çocuk Oyunu

    Rapunzel

    Yaş Sınırı: 3+

    Süre: 60 Dk.

    Uzun zaman önce gökten bir damla güneş ışığı düşüvermiş ve sihirli bir çiçek büyümüş. Çiçek ise sonsuz bir yaşamı simgeliyormuş. Aradan uzun zaman geçmiş ve yakınlarda bir krallık kurulmuş.Yalnız kraliçe çok hastaymış ve bir bebek dünyaya getirmek üzereymiş. Sihirli çiçek hakkındaki söylentiler kralın ve kraliçenin kulağına ulaşmış. Sihirli çiçeğin peşine düşen kraliçe en sonunda çiçeği bulmayı başarmış veiyileşmiş. Ve sonrasında mucizevi bir şekilde Rapunzel dünyaya gelmiş. Bunu gören ve  sihirli çiçeğin peşinde olan bir karakter daha vardır. Kötü cadı Şila. O çiçeğin gücünü taşıdığını düşündüğü Rapunzel'i daha bebekken kaçırır ve bir kuleye hapseder. Her şeyden habersiz Rapunzel bu kuleden hiç çıkamaz. Ama genç bir kız olan Rapunzel büyüdükçe kulede yaşamı ona yetmemeye başlar.Cesaretin toplayan Rapunzel, kendi yolunu çizmeye karar verir. Bu macerada dostluğun değerine, iyiliğin gücüne şahit olacaktır. Bakalım bu yolculuk onu ailesine ulaştıracak mıdır? İzleyip görelim...

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Antares Sanat Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Rapunzel Müzikali Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraRapunzel Müzikali Ankara Biletleri

    AdresAntares Sanat Merkezi
    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü