Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Reddimiras

    • Tiyatro

    Reddimiras 

    Reddimiras… İki farklı romanın iki farklı karakteri yıllar sonra yan yana gelirse… Aşk- ı Memnu’nun Bülent’i ve Yaprak Dökümü’nün Ayşe’si…  Bu ikiliyi bir gece vakti, Büyükada’da bir otel odasında mecburen bir araya getiren tesadüf, onları geçmişleriyle yeniden hesaplaşma noktasına getirecek ve reddettikleri aile miraslarıyla yalnızlıklarını yüzlerine çarpacaktır. Dışarıda lodos ve fırtına hâkimdir. Ülke gündemi ise fazlasıyla karmaşıktır. 

     

    Yazan: Halil Ünsal

    Yöneten: Gökhan Erarslan 

    Yönetmen Yardımcısı: Serdar Tuncer 

    Sahne Tasarımı: Serkan Kavurt 

    Kostüm Tasarımı: Demet Alaca 

    Işık Tasarımı: Serdar Tuncer 

    Müzik Tasarımı: Burak Güven 

    Afiş Tasarımı ve Fotoğraf: Mert Doğan 

    Seslendirme: Gamze İpek, Özge Deniz Asyalıoğlu 

    Koordinatör: Arif Afkan 

    Asistanlar: Demircan Güler, Zeynep Büyüklale, Oğuzhan Ozan Yıldırım 

    Oyuncular: Ezgi Hüyükpınar Erarslan, Burak Arı 

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü