Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Resimdeki Dinozor

    60 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Resimdeki Dinozor

    Süre : 60 dk.

    Yaş Sınırı : 4+

    BİLGİ : A 19-20, B 1-2, C 1-2, D 1-2, E 1-2, E 19-20 , F 1-2, F 18-19, I 8-9-10-11, J 15-16, J 18-19, K 16-17 KOLTUKLAR ÇİFTLİ KOLTUKLARDIR. BİLET ALIRKEN DİKKAT ETMENİZİ RİCA EDERİZ.

    Hayatımıza giren her yeni sorumluluk, yapabilir miyim acaba endişesini de yanında getirir. Tıpkı oyundaki çocuk karakteri Memo'nun yaşadığı gibi. Öğretmeni Memo'ya  bayramda şiir okuması sorumluluğunu verir. Memo'yu bu durum çok endişelendirir ve hata yapmaktan ve hatta şiiri okuyamamaktan çok korkar. Cesaret alabilmek için yanında götürmek üzere, çok sevdiği ve çok güçlü bulduğu Dinozor'un resmini yapar.Bu durum hayaller ülkesinde yaşayan dinozor Dino'nun başına olmadık işler getirir. Çözüm Simge'dedir.Bilge ağacı ve Simge'nin yardımıyla Dinozor Dino eski haline kavuşur, Memo da aradığı cesaretin kendinde olduğunu keşfeder.

    Yazan : Berceste AKGÜN
    Yöneten : Fatoş İPEKDAL ÖZBENLİ
    Yönetmen Yardımcısı: Şeyma ÖZBERK
    Dekor: Orhan AÇIKGÖZ, Emre ÇARPRAZ
    Kostüm:  Gülnur Çağlayan TULUK
    Müzik: Nükhet AKGÜN
    Psikolojik Danışman: Oya Çörekçioğlu ÇİLİNGİR
    Afiş : Aleyna ALINLIK

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü