Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Risk

    • Tiyatro

    Risk

    Süre: 50 dakika 
    Tür: Tiyatro, Tiyatral Performans 

    İki oyuncu hiç prova ve ön hazırlık yapmadan 50 dakika boyunca sahne üzerinde seyirciyle baş başa kalma riskini göze alıyor. Çalışılmış bir hikâye ve kurgu yok. Bu yüzden sahne üzerinde her şey veya bazen hiçbir şey de olabilir. Oyuncular hep bir çaba içerisinde ve her yerde her şey olma özgürlüğüne sahipler. Seyircilerinse bol bol sahnedekinin yerin utanma olanağı var. Oyuncular ya beğenilme kaygısının ağırlığı altında ezilirler ya da kendileriyle girdikleri bu mücadelede kazanan olur ve böylece finali görme zaferine ulaşırlar. Oyuncular hazır, sizler de hazırsanız gelin ve bu Risk için yerlerinizi alın, oyunumuz başlamak üzere!   
    OYUN DÜZENİ 
    Oyun oyuncuların yazı tura atarak sağ ve sol olarak ikiye bölünen sahnenin hangi tarafını kullanacaklarını kararlaştırması ile başlar. 50 dakika sonra çalacak bir alarm kurulur. Her oyuncuya saate iki kere bakma hakkı verilir ve oyun başlar. Alarm çalınca oyun son bulur.  
     
    Oyuncular: Özgür KILIÇ, Fikret DURAK 

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü